INFORMACJE

Bez limitu portali i ofert

Automatyczny eksport ofert na portale ogłoszeniowe

Galactica Libra to prosty w obsłudze program do rekrutacji. W systemie szybko wprowadzisz oferty pracy oraz metryki kandydatów, których można katalogować według etapów rekrutacji, oznaczać ich status, opinie i komentarze. Zawsze masz szybki dostęp do wszystkich aplikacji zgromadzonych na dane ogłoszenie, które zawiera baza ofert pracy. Internetowa baza CV doskonale integruje się z responsywną stroną WWW i importuje aplikacje ze strony do bazy danych.

Co jest potrzebne, aby eksportować oferty pracy do portali ogłoszeniowych?
Aby wysyłać oferty pracy na portale ogłoszeniowe i portale pracy przede wszystkim należy wybrać, do jakich portali będziemy dokonywać wysyłki. Następny krok to rejestracja swojej agencji w wybranych portalach. Wystarczy wejść na stronę internetową portalu i zarejestrować swoją agencję. Ustalenie warunków finansowych publikacji ogłoszeń pracy należy do agencji (Galactica nie pośredniczy w rozliczeniach: agencja-portal). Portal, które przyjmują importy ogłoszeń z reguły udostępniają dane dostępowe do konta FTP za pomocą, których odbywa się wymiana danych (jeśli jest inaczej portal o tym informuje). Te dane wpisuje się tylko raz do konfiguracji Galactica Libra i zgodnie z ideą oprogramowania dalej wszystko dzieje się automatycznie.

więcej

Podstawowe cechy modułu eksportu ofert pracy na portale ogłoszeniowe

 • Eksport dokonywany jest kilka razy na dobę.
 • Automatyczne przygotowywanie opisu oferty pracy na podstawie danych zapisanych w systemie.
 • Publikowane są tylko oferty aktualne, oznaczone do publikacji, posiadające aktualną datę publikacji ogłoszenia.
 • Szczegółowe dzienniki zdarzeń, kiedy i o której godzinie wysłano ofertę do poszczególnych portali lub do danego portalu.
 • Informowanie o nieprawidłowej komunikacji FTP z portalem.
 • Do wyboru kilkanaście formatów eksportów.
 • Wybór rodzajów portali podczas zaznaczania publikacji, dzięki czemu mamy wpływ, gdzie oferta będzie publikowana.
 • Możliwość eksportu na dowolny serwer w dowolnym formacie, np. do portalu regionalnego, którego nie mamy na liście.
 • Okresowa aktualizacja modułu o nowe portale i zaktualizowane formaty eksportu.
 • Brak limitu na ilość portali, sam decydujesz do ilu portali będziesz eksportował.
 • Brak limitu na ilość ofert, eksportujemy tyle ofert, ile ustawisz.


Uwaga: w przypadku płatnych portali, agencja indywidualnie ustala rodzaj pakietu i wielkość miesięcznych opłat abonamentowych z portalem.

 

PORTALEOGŁOSZENIOWE

Portale rekomendowane, certyfikowane przez Galactica

 

Portal internetowy Grupy Wydawniczej Polskapresse Gratka.pl to obecnie największy i najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy w Polsce. Od wielu lat jest liderem w swojej branży i plasuje się w czołówce na rynku internetowych ogłoszeń. Obecnie na Internautów w czterech głównych kategoriach: motoryzacja, dom i nieruchomości, praca, turystyka czeka ponad 5 000 000 ofert. www.gratka.pl
 
Ogólnopolski portal Praca.pl jest obecnie jedną z czołowych platform eksploracji ofert pracy na rynku polskim. Dysponuje bogatym zasobem aktualizowanych codziennie ofert ze wszystkich branż i lokalizacji w Polsce. www.praca.pl
 
Prosta i przyjazna wyszukiwarka ofert pracy, popularna wśród internautów. www.gowork.pl
 

 

Portale rekomendowane
Już wkrótce pełna lista portali ogłoszeniowych wspieranych przez Galactica Libra w zakresie automatyczne eksporty ofert pracy.

Jobexpress.pl to portal pracy, który swoją działalność rozpoczął z początkiem roku 2009. Ten serwis pracy wyróżnia się na tle innych wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. www.jobexpress.pl
 
 

WSPÓŁPRACAZ PORTALAMI

Oferta współpracy dla portali ogłoszeniowych jest już dostępna.

Prosimy o indywidualny kontakt na adres kontakt@galactica.pl w celu uzyskania szerszych informacji.