OFERTA

Galactica jest producentem serwisów internetowych i portali. Nasz dział stron internetowych projektuje i wykonuje strony internetowe dla agencji rekrutacyjnych, doradztwa personalnego. Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Nasza oferta do m.in. popularne szablony stron na gotowo (gdzie klient otrzymuje indywidualny projekt graficzny) oraz dedykowane strony internetowe, których layout i funkcjonalność jest uzgadniana z klientem. System Galactica Libra jest dedykowany do współpracy ze stroną WWW firmy, a wdrożenie zintegrowanego serwisu internetowego daje wiele usprawnień procesu rekrutacyjnego i innych korzyści:

 • Automatyczna publikacja ofert pracy na stronie WWW.
 • Przyjazne wyszukiwanie ofert pracy wg wymaganych kryteriów (stanowiskowych, lokalizacyjnych, ale także innych którymi są opisane oferty pracy).
 • Aplikowanie on-line, które odciąża pracowników firmy od wpisywania kandydatów do bazy.
 • Gromadzenie dokumentów kandydatów i zapisywanie ich w bazie systemu.
 • Możliwość ankietowania kandydatów poprzez stronę WWW
 • Proste i przyjazne zarządzanie treścią strony
więcej

 

Główne elementy serwisu internetowego dla biura rekrutacyjnego:

 • Strona główna z wyszukiwarką ofert pracy wg wymaganych kryteriów. Możliwe jest także wprowadzenie elementu wyboru przeglądarki ofert wg określonych grup (np. wg stanowiska lub profesji). Na stronie głównej można także umieścić oferty specjalne i szczególnie promowane, banery reklamowe itp.
 • Baza ofert pracy z możliwością sortowania i podglądania szczegółów oferty.
 • Szczegóły dotyczące oferty, tzw. metryka oferty pracy prezentująca informacje ofertowe (najczęściej: stanowiska, nr referencyjny, miejsce pracy, opis stanowiska, wymagania, oferta, mile widziane, wynagrodzenie, cechy charakterystyczne dla trybu pracy i wiele innych)
 • Artykuły firmowe - czyli każdy inny rodzaj informacji, np. informacje o firmie, oferta, regulaminy, informacje o procesie rekrutacyjnym, informacje dla kandydatów, referencje, poradniki, wiadomości branżowe itp.
 • Formularz rekrutacyjny umożliwiający rekrutację zarówno w odpowiedzi na konkretną ofertę pracy, jak i aplikowanie do bazy kandydatów. Formularz rekrutacyjny gromadzi dane dotyczące kandydata, jego wykształcenia, doświadczenia zawodowego. Gromadzone mogą być także dokumenty (załączniki). Funkcjonalność systemu umożliwia także uruchamianie ankiet na stronie WWW.
 • Schowek na ciekawe oferty;


Wykonujemy dowolne projekty o dowolnej funkcjonalności.
Wyślij do nas zapytanie ofertowe na wykonanie strony WWW.
Odwiedź Dział Stron Internetowych Galactica

 

SZABLONYNA GOTOWO

Jest to rozwiązanie, które charakteryzuje niska cena, szybki czas realizacji i funkcjonalność bliska drogim stronom dedykowanym.

Poniżej znajdują się przykładowe strony szablonów na gotowo, ich funkcjonalność jest już zaprogramowana natomiast widok graficzny jest indywidualnie projektowany.

Najczęściej wybierane rozwiązanie przez agencje rekrutacyjne.

W ramach przygotowania wersji dla klienta dostosowujemy: kolory strony i grafikę oraz zdjęcie, logotyp (znak) firmowy, dedykowany nagłówek w postaci zdjęcia lub opcjonalnie baneru zmieniających się grafik, wprowadzamy artykuły, informacje, dopasowujemy do potrzeb zakładki oraz menu strony, np. możemy dodać więcej działów w menu np: ocena kompetencji pracowników, doradztwo organizacyjne, audyt personalny, systemy motywacyjne dla pracowników itp. Dodajemy dowolne fotografie, banery i inne elementy, które mogą zmieścić się w ramach wybranego rodzaju strony.

Poniżej znajdują się przykładowe realizacje szablonów na gotowo w typie B.

 

więcej

TypB

Zastosowane rozwiązania:
 • statyczny lub animowany baner
 • strona responsywna, przygotowana również dla urządzeń mobilnych
 • intuicyjna wyszukiwarka
 • oferty promowane
 • kategorie ofert

 

 

Przykładowe realizacje

TypD

Zastosowane rozwiązania:
 • statyczny lub animowany baner wraz ze sloganami
 • strona responsywna, przygotowana również dla urządzeń mobilnych
 • intuicyjna wyszukiwarka
 • oferty promowane
 • kategorie ofert
 • najnowsze newsy

 

 

Przykładowe realizacje
 

DEDYKOWANE

Dedykowane strony internetowe.

Projektujemy i programujemy także serwisy internetowe wg indywidualnych wytycznych klienta. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i z pewnością możemy doradzić, podpowiedzieć, ukierunkować, wszystko po to,  by dedykowany projekt był ciekawy, unikatowy i funkcjonalny. Każdy projekt realizowany w Galactica jest indywidualnie wyceniany i jego ostateczna wycena jest uzależniona od konkretnych planowanych elementów strony, zawartych modułów, funkcji, zaawansowania grafiki statycznej oraz grafiki animowanej.
 

Główne etapy realizacji dedykowanego serwisu internetowego

Realizacja strony dedykowanej

Jesteśmy elastyczni w zakresie dostosowania procesu realizacji dedykowanej strony internetowej:

 • Jesteśmy gotowi, aby wykonać Państwu kompleksowo całą usługę, zaprojektujemy grafikę i funkcjonalność, przygotujemy projekt HTML i oprogramujemy.
 • Jeśli mają Państwo grafika, który uzgodni i przygotuje projekt graficzny, dalszą realizację i oprogramowanie strony mogą Państwo zlecić nam.
 • Możliwy jest także wariant, w którym Państwa firma webmasterska uzgodni i wykona projekt graficzny i projekt HTML, natomiast Galactica przeprowadzi oprogramowanie i integrację z systemem Galactica Libra.

 

więcej

 

Wybrane projekty dedykowane realizowane przez Galactica

 

INTEGRACJATWOJEJ STRONY

Integracja własnej strony WWW

Jeśli mają Państwo gotową funkcjonującą stronę internetową agencji rekrutacyjnej, jeśli chcą Państwo prezentować na niej oferty pracy zarejestrowane w systemie Galactica Libra oraz gromadzić aplikacje CV kandydatów z formularza rekrutacyjnego bezpośrednio do bazy danych systemu Libra, to także dla Państwa skierowana jest ta oferta.

System rekrutacyjny Galactica Libra posiada moduł API, dzięki któremu zintegrowanie własnej strony niewielkim kosztem jest możliwe. Integrację strony mogą Państwo wykonać samodzielnie lub też zlecić do działu webmasterskiego Galactica, który przeprowadzi tą operację szybko i sprawnie, dopasowując rozwiązanie do layoutu strony.

Jeśli ingerencja w kod obecnej strony internetowej nie jest możliwa, możemy zaproponować Państwu wykonanie listy aktualnych ofert i formularz rekrutacyjny w postaci otwieranych zewnętrznych podstron. Link do bazy ofert bez problemu umieszczą Państwo w menu swojej strony.

Nie trać czasu na przepisywanie CV kandydatów do bazy, zintegruj swoją stronę i rejestruj automatycznie aplikacje ze strony do bazy.