GALACTICALIBRA

Oprogramowanie dla biur rekrutacyjnych i działów HR.

Galactica Libra jest internetowym systemem działającym przez przeglądarkę internetową. Funkcjonalność systemu dedykowana jest dla biur rekrutacyjnych (prowadzących procesy rekrutacyjne na zlecenie firm oraz działające w branży pracy tymczasowej) oraz działów HR, które chcą scentralizować procesy rekrutacyjne i zapotrzebowanie przedsiębiorstwa na nowych pracowników.

Funkcjonalność Galactica Libra pozwala na ewidencję bazy kandydatów oraz prowadzenie definiowanych procesów rekrutacyjnych. Oprogramowanie może być zintegrowane ze stroną WWW wykonaną przez Galactica dzięki czemu oferty są automatycznie publikowane, a kandydaci mogą składać swoje aplikacje on-line.

 

PREZENTACJAVIDEO

 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jeśli na liście nie ma pytania, które się Państwu nasunęło, prosimy o kontakt.

 • Jakie wymagania ma Galactica Libra?

  Do pracy w Galactica Libra potrzebny jest komputer z przeglądarką internetową oraz łączem internetowym. Nie ma szczególnych wymagań co do parametrów komputera, wystarczy, że można komfortowo pracować ze stronami internetowymi. Jeśli chodzi o łącze internetowe także nie ma szczególnych wymagań, choć czym lepsze łącze tym większy komfort.
 • Czy moje dane są bezpieczne na serwerze?

  Zdecydowanie tak. Firma Galactica posiada wdrożoną politykę bezpieczeństwa danych. Dodatkowo z każdym klientem zawieramy umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych, co daje dodatkowe formalne bezpieczeństwo oraz zapewnia spełnienie wymagań stawianych przez Generalnego Inspektora Danych Osobowych.
 • Ilu kandydatów, ofert pracy mogę wprowadzić do systemu?

  System nie posiada żadnych ograniczeń ilościowych i umożliwia wprowadzenie dowolnej ilości ofert pracy i kandydatów do systemy.
 • Czy do kartoteki kandydata mogę załączyć CV w Wordzie?

  Tak. Kartoteka zawierająca dane kandydata posiada zakładkę dokumenty, w której można gromadzić dowolne pliki.
 • Po jakich kryteriach można wyszukiwać kandydatów?

  W systemie jest kilka możliwości wyszukiwania kandydatów, od prostych po zaawansowane, w których są praktycznie wszystkie kryteria, którymi opisujemy kandydata.
 • Czy w systemie można planować kontakty z kandydatami?

  Tak. System posiada kalendarz oraz historię kontaktów z kandydatami.
 • Jak długo trwa instalacja programu?

  Systemu Libra nie instaluje się na komputerze, jest on zainstalowany na serwerze przez Galactica, dzięki czemu możemy z niego korzystać praktycznie z każdego komputera podłączonego do internetu.